ENGLISH 021-26402340 unitradmed.ir@gmail.com
ENGLISH 021-26402340 unitradmed.ir@gmail.com

عنبیه شناسی

عنبیه از فیبر های ساخته شده که به طورشعاعی از مردمک شروع شده تا آخرین لایه قسمت رنگی ادامه پیدا می کند.فیبر شامل سلول عصبی / رشته ماهیچه ای / مویرگ سرخرگی و بافتهای هم بندی میباشد.از روی فیبرهای موجود در عنبیه می توان شخصیت افراد و زمان خوب شدن یا مدت بیماری را تشخیص داد.طرز قرار گرفتن این فیبرها پهلوی هم ضعف وتوانایی بافت همبندی در چشم شخص و در واقع ضعف وتوانایی بدن شخص را به ما نشان می دهد.دلیل بیماری را میشود در بافت همبندی تشخیص داد.

علم شناخت بیماری‌ها به وسیله عنبیه به زبان ساده‌تر “مانیتورینگ هوشمند بدن” که بیماری‌ها یا اختلال در هر ارگانی از بدن را همانند یک اسکنر نشان می‌دهد است؛ در واقع ما از طریق عکس گرفتن هر چند با دوربین ساده عکاسی یا تلفن همراه از داخل چشم افراد می‌توانیم بیماری‌های فرد را به وی گوشزد کنیم.

متاسفانه خیلی‌ها متوجه بیماری‌های خود نیستند و این علم با روش ساده کمک می‌کند تا فرد از بیماری‌های درون بدن خود آگاه شود.

پژوهشگران معتقدند که پیشینۀ چشم خوانی و عنبیه شناسی به 4000 سال پیش بر میگردد ولی این علم به صورت مدرن از قرن نوزدهم توسط آقای دکتر ایگناتز وُن پازلی (Ignatz Von Pazely) که  اهل مجارستان بود نوآوری شد.
 
جرقه این مسئله در ذهن وُن پازلی در سن پانزده سالگی با دیدن چشم های جغدش هنگامی که بالش شکسته بود و تغییری که در عنبیه جغد بوجود آمده بود و سپس پس از ماه ها که بالش خوب شد و عنبیه حیوان به حالت اوّل برگشت، خورده شد.
وی بعدها که فیزیکدان شد، در بخش جراحی بیمارستانی مشغول به کار شد و شروع به تحقیق و در نهایت موفق به کشف دوبارۀ علم ارتباط عنبیه و تغییرات آن با بدن گردید و اولین چارت و نقشۀ چشم را ترسیم کرد.
 
اوّلین کتاب در مورد عنبیه شناسی هم در سال 1904 توسط یک پزشک اتریشی به نام برنارد جنسون در آمریکا به چاپ رسید و به مرور این علم کامل شد و هر روز نیز رموز بیشتری از این علم به مرور کشف می شود.
متخصصان این علم، با نگاه کردن به چشم فرد می توانند قدرت، ضعف، اختلال و یا بیماری اندام ها و غدد را تأیین و مشخص کنند و یا اینکه فرد زمینۀ بیمار شدن در چه عضوی را دارد.
 
 

چشمان شما آینه بدن شماست. روش تشخیصی آسان،ارزان و کاملا علمی منطبق با پزشکی مدرن . 

بر اساس باور علوم کل نگر تمام قسمتهای بدن، بر قسمت های دیگر تأثیر گذارند. وجود کانال های انرژی یا مریدین ها این پدیده را امکان پذیر می سازد؛ و بر اساس تئوری این علم و علوم دیگر ازقبیل بازتاب درمانی یا رفلکسولوژی، ما در بدن صفحات انعکاسی مانند آینه داریم که تمام بدن در روی این صفحات منعکس می شود. این صفحات مانند: پاها، دست ها، گوش ها که معتقدند شبیهه به  یک جنین وارونه می ماند و چشم ها و … ؛ پس ما تمام اعضای بدن، اندام ها، غدد درون ریز و غیره …را در این صفحات بازتابی از جمله چشم داریم و هر گونه تغییر، اختلال و بیماری در این اعضاء خودش را در چشم نشان می دهد، پس چشم ها نقشه ای از کل بدن را در خود جای داده اند.

 
 
 
  • سریع
  • دقیق
  • بدون درد
  • ارزان
Time Place Room Date Range Instructor
9:00am – 11:00am KU2 Hill 203 Aug 21, 2018 – Dec 15, 2018 Carol Dawson (PhD)

برای رزور و شرکت در دوره های کوتاه مدت عنبیه شناسی ، میتوانید با لینک زیر کلاس مورد نظر خود را انتخاب کرده . 

fa_IRPersian