ENGLISH 021-26402340 unitradmed.ir@gmail.com
ENGLISH 021-26402340 unitradmed.ir@gmail.com

به پیشگامان خوش آمدید،اولین موسسه خصوصی و آکادمیک ، پیشگام در عرصه طب کل نگر و جایگزین در ایران. ما افتخار میکنیم در ایران با تمام مشکلات و بدون حمایتهای دولتی راه مان را ادامه داده ایم. و آماده هستیم تا ازشما متخصص در زمینه طب جایگزین با نگرشی جدید بسازیم .

برای اولین بار 3 روش درمانی پزشکی سنتی ایرانی را در خارج از ایران  آکادمیک ساختیم  و آنها را مورد آزمایش و بررسی قرار دادیم.حال پس از ارتقا سطح تجربه و مهارت خود،این علوم را با  بهترین کیفیت به دانشجویان خود ارائه میدهیم تا به بهترین محققان و درمانگران تبدیل شوند.

موسسه پیشگامان با اعضای هیئت علمی ، همکاران ، برنامه ریزی آموزشی ، دپارتمان های مختلف آموزشی و پژوهشی راهی جدید برای پرورش دانش پژوهان و دانشمندان این حوزه را فراهم کرده است.

به عقیده بنده، پزشکی یکی از پیشرفته ترین علومی است که انسان با آن به صورت مستقیم سر و کار دارد، پس ما از پزشکی به عنوان اساس آموزشی خود بهره میبریم و سپس وارد طب های مکمل و کل نگر میشویم و با اضافه کردن آسیب شناسی سایر متدهای درمانی سنتی،مکمل و جایگزین در خلال تحصیل راه جدید بررسی بیماری و درمان را فراهم میکنیم.آموزش ما نه تنها بر مبنای تلفیق پزشکی مدرن و طب های کل نگر و مکمل ، بلکه ما به دنبال پاسخ های علمی برای سوالاتمان هستیم، در نتیجه به دنبال شیوه های درمانی جدید میگردیم .

به هر جهت از آنجا که هیچکس نمیداند تا چه زمانی زنده خواهد بود،تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا ماموریت کمک به شکوفایی و تعالی انسانی را تحقق بخشیم.

 در آخر ، تشکر مخصوص من به جناب پروفسور نوریک ساریبکیان ، ریاست محترم دانشگاه پزشکی سنتی ارمنستان(UTMA) ، که نه تنها به من آموخت که با مشکلات چگونه سر کنم، بلکه مانند یک پدر به بنده اعتماد کرده و  فرصتی دادند تا بتوانم به آنچه آرزویش را دارم جامه عمل بپوشانم.

با آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان

دکتر امیرحسین ستاری

 

fa_IRPersian