ENGLISH 021-26402340 unitradmed.ir@gmail.com
ENGLISH 021-26402340 unitradmed.ir@gmail.com

معرفی موسسه

موسسه پیشگامان طب سنتی ایرانیان 

پیشگام در گسترش پزشکی مکمل 

هدف از تاسیس موسسه پیشگامان طب سنتی ایرانیان علاوه بر آکادمیک سازی و احیای متخصصان و صاحب نظران طبهای سنتی مکمل و جایگزین ، همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی سراسر دنیا و تبادل درمانگران ، متخصصان ، متقاضیان فراگیری پزشکی سنتی و بیماران می باشد.

همچنین علمی و آکادمیک سازی سطح افراد و صاحب نظرانی که بدلایل مختلف اعم از عدم وجود رشته های دانشگاهی مرتبط با حوزه ی علمی آنان و یا کسب تجربه در زمینه طب های کل نگر اقدام آکادمیک نداشته اند و لیکن کارآمدی بالایی همواره در کار آنها مشهود بوده است را در خطط مشی خود قرار داده . همچنین عطف به فراگیر شدن توجه بیماران به طب های هالستیک (کل نگر) این امکان وجود دارد تا علاقه مندان در این رشته ها بضورت آکادمیک ثبت نام کنند و مدرک دانشگاهی دریافت نمایند. امید است بزودی ضادرات طب سنتی و مکمل ایران را با همکاری فعالان این رشته در سایر کشور ها آغاز نماییم.

موسسه یپشگامان طب سنتی ایرانیان در دیماه 1393به شماره ثبت 3500 بنیان نهاده شد. این موسسه افتخار دارد تا بهترین موسسه خصوصی ولایتمدار و ساعی در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و تنها نماینده و شعبه ی دانشگاه پزشکی سنتی ارمنستان در ایران باشد.

 

اهداف ما

صادرات پزشکی سنتی ایرانی

بحران های بین المللی در حوزه سلامت و ناکارآمدی پزشکی مدرن در بعضی حوزه ها . در دسترس نبودن پزشکی مدرن در کشورهای توسعه نیافته ، کارآمدی اثبات شده پزشکی سنتی ایرانی در ایران و گسترش روز افزون علاقه مندان به این رشته باعث شده تا موسسه پیشگامان طب سنتی ، پزشکی سنتی ایرانی را به صورت آکادمیک ارایه کند .

پرورش دانشجویان محقق و خلاق

برای علمی سازی و ارائه پزشکی سنتی ایرانی به دنیا ، پرورش دانشجویان محقق و خلاق یکی از اهداف موسسه می باشد . محقق بودن اولین گام برای تبدیل شدن به پزشک سنتی ایرانی است. 

احیای پزشکی سنتی ایرانی

تاریخ پزشکی ایران ، از تریتا ،اولین پزشک آریایی ، دانشگاه جندی شاپور و تاریخ پزشکی بعد از اسلام . از حکمایی چون : ذکریای رازی، ابوعلی سینا ،عقیلی خراسانی .بخش بزرگی از پیشرفت های پزشکی امروزه مدیون تاریخ گهربار پزشکی ایرانی است.موسسه پیشگامان با هدف احیاسازی پزشکی سنتی  ایرانی در تلاش است تا بخش گم شده تاریخ را به ایران و جهان بازشناسد.

 

fa_IRPersian